Współpraca z WOMAG Mieszkania

Poszukujemy specjalistów do współpracy

Prezentujemy Państwu aktualną ofertę mieszkań już urządzonych, gotowych do zamieszkania. Wszystkie mieszkania są w pełni umeblowane i wykończone. Mieszkania wybudowane przez Firmę Budnex, która znana jest z budowy funkcjonalnych mieszkań. Lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych, w których każdy będzie czuł się komfortowo.Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.

Architekt i projektant wnętrz

Zapraszamy do współpracy

Trwa budowa oraz sprzedaż nowego super osiedla mieszkaniowego. Znajdą się tam bardzo funkcjonalne mieszkania we wszystkich popularnych metrażach z ogromnymi tarasami w poziomie parteru. Dodatkowo do każdego mieszkania duży balkon. Wokół budynku będzie dużo miejsc parkingowych oraz podziemna hala garażowa. Ogromną zaletą będą duże przestrzenie między budynkami, co sprawi, że mieszkańcy będą czuli się komfortowo. Największym atutem inwestycji jest jej lokalizacja – piękne i ciche miejsce, a jednocześnie niedaleko centrum. Łężyca to bardzo prężnie rozwijający się rejon mieszkaniowy, skierowany dla klientów ceniących spokój i bliskość natury.

Projektant kuchnii

Oferta pracy dla profesjonalistów

Masz głowę pełną pomysłów? Stawiasz na kreatywne i jednocześnie funkcjonalne rozwiązania? Cenisz sobie współpracę z profesjonalistami? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo do naszego zgranego zespołu poszukujemy PROJEKTANTA KUCHNI. Gwarantujemy pracę pełną wyzwań przy ciekawych i angażujących projektach. Razem z nami możesz tworzyć piękne wnętrza.

Oferujemy atrakcyjne wynagrodzenie i przeszkolenie w zakresie projektowania.

Masz pytania odnośnie oferty? Pytaj śmiało! Jesteś zainteresowany? Swoje zgłoszenie prześlij na maila: meble2@womagmeble.pl

Montażyści

Współpraca w zakresie montażu mebli kuchennych

Fachowców zainteresowanych współpracą w zakresie montażu mebli kuchennych robionych na wymiar prosimy o kontakt: meble2@womagmeble.pl