Usługi Zobacz, co możemy Ci zaoferować

Usługi

Aranżacja mieszkania

WOMAG mieszkania oferuje również profesjonalną aranżację wnętrza. To świetna propozycja dla osób, które mają już swoje mieszkanie, ale potrzebują rady specjalisty w kwestii jego urządzenia. Po rozmowie z klientem i poznaniu jego potrzeb nasz projektant przygotuje projekt, który następnie nasza ekipa remontowa wprowadzi w życie. Podejmiemy się aranżacji mieszkania z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Chętnie zaprojektujemy i urządzimy także dom.

Oferowana przez nas usługa pełnej aranżacji mieszkania to strzał w dziesiątkę dla ludzi posiadających własną nieruchomość, ale nie mających czasu, nerwów bądź pomysłu na wykończenie wnętrza. Dla naszych klientów zaaranżowaliśmy już dziesiątki mieszkań w różnych stylach. Stawiamy na najnowsze trendy, atrakcyjność, funkcjonalność, najwyższą jakość, ale przede wszystkim na zaspokojenie potrzeb klienta. Chcesz mieć stylowo i oryginalnie urządzone mieszkanie bez godzin spędzonych na planowaniu, wybieraniu mebli i jeżdżeniu po sklepach? Aranżacja mieszkania to opcja dla Ciebie.

Usługi
Usługi

Umeblowanie + sprzęt AGD

Wybieranie mebli kuchennych czy kanapy do salonu może solidnie zmęczyć i wywołać frustrację. Masz przed sobą konieczność umeblowania swojego mieszkania lub domu? Nie przejmuj się, tylko zgłoś się do nas. Jesteśmy specjalistami w kwestii aranżacji i umeblowania wnętrz, dlatego z przyjemnością wyręczymy Cię w tym trudnym zadaniu. Na podstawie Twoich oczekiwań i potrzeb dobierzemy idealne dla Ciebie meble i wysokiej klasy niezbędne sprzęty AGD. Współpracujemy z największym w województwie salonem meblowym – Galerią Wnętrz WOMAG – i tam zaopatrzymy się w stylowe  meble do każdego pomieszczenia.

Urządziliśmy już dziesiątki mieszkań a wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie doradzać naszym klientom. Wiemy, jakie rozwiązania się sprawdzają w mieszkaniu, a jakie lepiej odpuścić. Wiemy, co jest modne, co funkcjonalne i co doskonale wkomponuje się w styl wnętrza. Wiemy też, jak urządzić pokój dla dziecka, jak gabinet do pracy, a jak sypialnię do relaksu. Zaufaj nam i ciesz się spokojem oraz pięknym mieszkaniem.

Usługi
Usługi

Gotowe mieszkanie na sprzedaż

Szukasz nowoczesnego mieszkania gotowego do wprowadzania się bez konieczności remontowania i umeblowania? Na naszych klientów czekają gotowe, całkowicie urządzone mieszkania w Zielonej Górze. To doskonała propozycja dla osób, które chcą jak najszybciej wprowadzić się do nowego mieszkania. W ramach usługi gotowego mieszkania klient kupuje lokal do zamieszkania od razu. Wnętrze urządzone jest z dbałością o każdy detal i według starannie przemyślanej koncepcji. Gotowe mieszkanie na sprzedaż to owoc wspólnej pracy naszych kreatywnych projektantów wnętrz z naszą doświadczoną i sprawdzoną ekipą wykończeniową.

W cenę mieszkania wchodzi pełne umeblowanie i sprzęt AGD. Kupno urządzonego mieszkania to ogromna oszczędność czasu i nerwów – klient może być o wszystko spokojny. Mieszkanie pod klucz pozwala zaoszczędzić również pieniądze, ponieważ dzięki wieloletniej współpracy z firmami budowlanymi i meblowymi możemy liczyć na duże zniżki. Gotowe mieszkania to idealna propozycja dla ludzi zabieganych i wymagających, które poszukują pięknego, stylowego i funkcjonalnego wnętrza.
Usługi