Usługi

Zobacz, co możemy Ci zaoferować

500 808 085 Jak do nas trafić?

Aranżacja mieszkania

WOMAG mieszkania oferuje również profesjonalną aranżację wnętrza. To świetna propozycja dla osób, które mają już swoje mieszkanie, ale potrzebują rady specjalisty w kwestii jego urządzenia. Po rozmowie z klientem i poznaniu jego potrzeb nasz projektant przygotuje projekt, który następnie nasza ekipa remontowa wprowadzi w życie. Podejmiemy się aranżacji mieszkania z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Chętnie zaprojektujemy i urządzimy także dom.

Oferowana przez nas usługa pełnej aranżacji mieszkania to strzał w dziesiątkę dla ludzi posiadających własną nieruchomość, ale nie mających czasu, nerwów bądź pomysłu na wykończenie wnętrza. Dla naszych klientów zaaranżowaliśmy już dziesiątki mieszkań w różnych stylach. Stawiamy na najnowsze trendy, atrakcyjność, funkcjonalność, najwyższą jakość, ale przede wszystkim na zaspokojenie potrzeb klienta. Chcesz mieć stylowo i oryginalnie urządzone mieszkanie bez godzin spędzonych na planowaniu, wybieraniu mebli i jeżdżeniu po sklepach? Aranżacja mieszkania to opcja dla Ciebie.

Umeblowanie +sprzęt AGD

Wybieranie mebli kuchennych czy kanapy do salonu może solidnie zmęczyć i wywołać frustrację. Masz przed sobą konieczność umeblowania swojego mieszkania lub domu? Nie przejmuj się, tylko zgłoś się do nas. Jesteśmy specjalistami w kwestii aranżacji i umeblowania wnętrz, dlatego z przyjemnością wyręczymy Cię w tym trudnym zadaniu. Na podstawie Twoich oczekiwań i potrzeb dobierzemy idealne dla Ciebie meble i wysokiej klasy niezbędne sprzęty AGD. Współpracujemy z największym w województwie salonem meblowym – Galerią Wnętrz WOMAG – i tam zaopatrzymy się w stylowe meble do każdego pomieszczenia.

Urządziliśmy już dziesiątki mieszkań a wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie doradzać naszym klientom. Wiemy, jakie rozwiązania się sprawdzają w mieszkaniu, a jakie lepiej odpuścić. Wiemy, co jest modne, co funkcjonalne i co doskonale wkomponuje się w styl wnętrza. Wiemy też, jak urządzić pokój dla dziecka, jak gabinet do pracy, a jak sypialnię do relaksu. Zaufaj nam i ciesz się spokojem oraz pięknym mieszkaniem.

Gotowe mieszkanie na sprzedaż

Szukasz nowoczesnego mieszkania gotowego do wprowadzania się bez konieczności remontowania i umeblowania? Na naszych klientów czekają gotowe, całkowicie urządzone mieszkania w Zielonej Górze. To doskonała propozycja dla osób, które chcą jak najszybciej wprowadzić się do nowego mieszkania. W ramach usługi gotowego mieszkania klient kupuje lokal do zamieszkania od razu. Wnętrze urządzone jest z dbałością o każdy detal i według starannie przemyślanej koncepcji. Gotowe mieszkanie na sprzedaż to owoc wspólnej pracy naszych kreatywnych projektantów wnętrz z naszą doświadczoną i sprawdzoną ekipą wykończeniową.

W cenę mieszkania wchodzi pełne umeblowanie i sprzęt AGD. Kupno urządzonego mieszkania to ogromna oszczędność czasu i nerwów – klient może być o wszystko spokojny. Mieszkanie pod klucz pozwala zaoszczędzić również pieniądze, ponieważ dzięki wieloletniej współpracy z firmami budowlanymi i meblowymi możemy liczyć na duże zniżki. Gotowe mieszkania to idealna propozycja dla ludzi zabieganych i wymagających, które poszukują pięknego, stylowego i funkcjonalnego wnętrza.

Jak zamówić?

Współpraca z nami wygląda w następujący sposób:

1. Pierwszy kontakt

Na początek zapraszamy do naszego biura na spotkanie, w czasie którego odpowiemy na wszelkie dręczące pytania i podpowiemy, jakie rozwiązania okażą się najodpowiedniejsze dla potrzeb klienta. Podczas spotkania staramy się jak najlepiej poznać oczekiwania klienta i pomóc mu w wyborze projektu mieszkania.

2. Podpisanie umowy

Drugim etapem jest podsumowanie wcześniejszych ustaleń. Klient deklaruje zainteresowanie realizacją projektu i zostaje podpisana umowa przedwstępna. Właściwa umowa podpisywana jest po wykonaniu projektu aranżacyjnego.

3. Spotkanie z projektantem

Podczas spotkania z projektantem omawiane są szczegóły wykończenia mieszkania. Eksperckie rady projektanta są bardzo pomocne i pozwalają urządzić lokal tak, by spełnił oczekiwania klienta. Na podstawie rozmów z projektantem powstają pierwsze wizualizacje.

4. Wybór produktów w naszej firmie

Wybór konkretnych modeli mebli, podłóg czy drzwi to nie lada wyzwanie. Ogromny wybór może przytłaczać, dlatego przychodzimy z pomocą. W naszej firmie wspólnie przeglądamy katalogi z produktami i wybieramy najbardziej pasujące modele.

5.Wybór produktów u naszych dostawców

Nasza firma umożliwia wybór produktów bezpośrednio u współpracujących z nami dostawcami. Dzięki temu klient na żywo można zobaczyć produkt i zdecydować, czy to na pewno to, o czym marzy. Przez cały ten proces nasi specjaliści służą radą i pomocą.

6. Zamknięcie projektu

Projekt składa się z kilku elementów – wizualizacje pomieszczeń w lokalu, rysunki techniczne czy listy zakupowe z wybranymi produktami, ilościami itd. Taki szczegółowy plan sprawia, że klient jest doskonale poinformowany o postępach prac.

7. Rozpoczęcie prac budowlanych

Rozpoczynamy prace budowlane i jednocześnie realizujemy zakup wybranych wspólnie z klientem materiałów i produktów. Klient na bieżąco jest informowany o postępie prac.

8. Odbiory wewnętrzne

Przez cały proces budowlany i aranżacyjny nasi koordynatorzy czuwają nad projektem i kontrolują postęp prac. Po każdym etapie zapraszamy klienta na odbiór wewnętrzny.

9. Sprzątanie

Nasze mieszkania pod klucz są gotowe do wprowadzenia się, dlatego zanim oddajemy mieszkanie klientowi, najpierw starannie sprzątamy cały lokal. Grupa sprzątająca usuwa wszelkie zabrudzenia z mieszkania, myje okna itd. W momencie wręczenia kluczy klientowi – mieszkanie aż lśni z czystości.

10. Odbiór mieszkania

Gdy wszelkie prace budowlane, aranżacyjne, wykończeniowe i porządkowe zostają wykonane, wtedy umawiamy się na przekazanie mieszkania klientowi. W ustalonym terminie spotykamy się z nowym właścicielem lokalu, przekazujemy mu klucze do mieszkania, wszelkie instrukcje obsługi i gwarancje sprzętów. Klient może wprowadzić się tego samego dnia.