Mieszkania na sprzedaż Gotowe do zamieszkania w Zielonej Górze

Prezentujemy Państwu aktualną ofertę mieszkań już urządzonych, gotowych do zamieszkania. Wszystkie mieszkania są w pełni umeblowane i wykończone. 
Mieszkania wybudowane przez Firmę Budnex, która znana jest z budowy funkcjonalnych mieszkań. Lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych, w których każdy będzie czuł się komfortowo.

Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry. Osiedle jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta.  Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.

Mieszkania na sprzedaż

Mieszkanie w stylu prowansalskim Zielona Góra, ulica Obywatelska 45G/5

Ciepłe, delikatne i przytulne – takie jest mieszkanie urządzone w stylu prowansalskim. Styl nawiązuje do jednego z najurokliwszych regionów Francji – Prowansji. Przywołuje malowniczy, sielski i spokojny klimat francuskiej wsi sprzed lat. W mieszkaniu inspirowanym prowansalskim urokiem dominują jasne, pastelowe kolory. 

Włoska elegancja Zielona Góra, ul. Zdrojowa 23/14

Mieszkanie urządzono w nowoczesnym włoskim stylu. Wnętrze jest niezwykle eleganckie i pełne dobrego smaku. Inspirację włoskim stylem widać już w doborze kolorów – królują tu beże, szarości i subtelne brązy. W salonie postawiono na szykowną sofę Life Wajnert i ożywiający pomieszczenie żółty fotel Jim Wajnert. Uroku dodają stonowane zasłony Fargotex i dywan Sedef Fargotex.

mieszkanie-styl-art-deco-18