Mieszkanie w stylu śródziemnomorskim

Zielona Góra, ul. Zdrojowa

Wakacyjny klimat

Wakacyjny klimat przez cały rok? To możliwe, jeśli urządzimy mieszkanie w stylu śródziemnomorskim. Wnętrze w tym stylu jest przytulne, pełne ciepła i jasnych barw. W mieszkaniu dominują białe ściany i meble, które umiejętnie zestawiono z elementami w różnych odcieniach niebieskiego. Lazury, błękity, kobalty nawiązują do morskiej toni, a białe szafki na niebieskiej ścianie przypominają pierzaste chmurki na niebie. Kompozycja bieli, szarości i błękitu wprowadza do mieszkania spokój i harmonię.

Sjesta w salonie

Salon stanowi centralny punkt mieszkania w stylu śródziemnomorskim. Głównym elementem jest tu narożnik z funkcją spania Ego Wajnert oraz ława TONI B Signal. To salon stworzony do relaksu i wypoczynku po całym dniu. Narożnik idealnie nadaje się do popołudniowej drzemki i sjesty. Jadalnię zdobi prosty i funkcjonalny stół Dinaro Black Red White, a charakteru dodają miękkie i niebieskie krzesła Logan Signal. Nad stołem wiszą oryginalne lampy Barbados BRW. Kuchnia wyróżnia się biało-czarną tapetą pokrytą szkłem. Dzięki temu przypomina hiszpańskie malowane płytki – azulejos.

Urokliwy komfort

Styl śródziemnomorski uwielbia naturalne materiały, dlatego w mieszkaniu zastosowano panele podłogowe Kronopol w kolorze dąb masala oraz imitujące kamień obicie wanny w łazience. Prostotę i surowość wnętrza przełamują dodatki – puchate dywany, miękkie narzuty, pluszowe poduszki. Dzięki temu mieszkanie jest niezwykle przytulne i komfortowe. Uroku dodają także liczne punkty świetlne, eleganckie ramki ze zdjęciami i duże rośliny przypominające cytrusowe drzewka znad rejonu Morza Śródziemnego.

Ciepło i słonecznie

Lakierowane na wysoki połysk meble kuchenne fantastycznie łączą się z kominem i zabudową w kolorze dębowym. Komfortową sypialnię tworzy łóżko 160 Carlet Futton II BRW, szafki nocne Mezo BRW oraz konsola Celso D i krzesło Elmo od producenta Signal. Pokój dla dziecka utrzymano w nowoczesnym stylu z wykorzystaniem modnych mebli młodzieżowych z kolekcji Possi BRW. Mieszkanie w stylu śródziemnomorskim jest ciepłe i słoneczne niczym wakacyjny kurort nad morzem. Wnętrze mocno czerpie inspiracje z kultury śródziemnomorskiej, zachowując jednocześnie umiar i dobry smak. To mieszkanie idealne dla osoby energicznej, optymistycznie nastawionej do świata i ceniącej sobie relaks w domowym zaciszu.

Lokalizacja

3-piętrowy, kameralny budynek wielorodzinny przy ul. Zdrojowej. Unikatowy projekt stworzony przez nowoczesną firmę architektoniczną z Poznania, co gwarantuje nowatorskie rozwiązania oraz doskonałą funkcjonalność. Budynek wyposażony w cichobieżne windy, Inwestycja usytuowana w zacisznym miejscu Zielonej Góry, dobrze skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Bliskość CRS jest dodatkowym atutem. Lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych. Dzięki temu klient otrzyma mieszkanie, w którym będzie czuł się komfortowo.