Mieszkanie w stylu retro

Zielona Góra, ul. Obywatelska

Wyrazisty charakter

Mieszkanie zaprojektowano ze smakiem w stylu retro. Brak tu przypadkowych przedmiotów – każdy element został szczegółowo zaplanowany. Jasne podłogi w fakturze wiązu doskonale współgrają z meblami z kolekcji Modai Black Red White w odcieniach bieli i szarości oraz optycznie powiększają wnętrze. Aby przełamać chłodny minimalizm ściany udekorowano biało-czarnym wzorem, który przykuwa uwagę.

Oryginalny design

Energetyczne i słoneczne elementy ożywiają i ocieplają pomieszczenie. Żółty fotel Major z kolekcji Signal i krzesła Loft firmy Black Red White nadają mieszkaniu wyrazistego charakteru. Stylowa sofa Modo od Wajnert rewelacyjnie komponuje się z wyróżniającą się awangardowym designem ławą Wena producenta Signal. Szyku dodają żółto-czarne poduszki, stojąca lampa i wiszące obrazy. Całe mieszkanie urządzono według spójnej, pasującej do siebie wizji.

Współczesny minimalizm

Styl retro nawiązuje do wzornictwa lat 60. i jednocześnie mocno czerpie z nowoczesności. Stąd mieszkanie w stylu retro stanowi połączenie sentymentalnego powrotu do przeszłości ze współczesnym minimalizmem i oryginalnym designem. Zimne tło w zestawieniu z żywymi, ciepłymi dodatkami tworzy duet doskonały. To wymarzone mieszkanie dla ludzi lubiących wyróżniać się z tłumu.

Lokalizacja

Budynek 5 piętrowy, 2-klatkowy (każda klatka z windą). Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę. Firma Budnex znana jest z budowy funkcjonalnych mieszkań, dlatego na tej inwestycji stworzyliśmy lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych. Dzięki temu klient otrzyma mieszkanie, w którym będzie czuł się komfortowo.