Mieszkanie w stylu prowansalskim

Zielona Góra, ul. Obywatelska

Spokojny klimat

Ciepłe, delikatne i przytulne – takie jest mieszkanie urządzone w stylu prowansalskim. Styl nawiązuje do jednego z najurokliwszych regionów Francji – Prowansji. Przywołuje malowniczy, sielski i spokojny klimat francuskiej wsi sprzed lat. W mieszkaniu inspirowanym prowansalskim urokiem dominują jasne, pastelowe kolory.

Cegła na ścianie

Białe meble z kolekcji Cannet Black Red White oddają piękno Prowansji i jednocześnie optycznie powiększają wnętrze. Oryginalny stół z toczonymi nogami Cannet i efektowne krzesła podkreślają wyjątkowy wystrój jadalni. Jasne barwy przełamano delikatnymi dekorami ukrytymi w fakturze ścian oraz cegłą na ścianie. Dzięki temu pomieszczenie nabiera bardziej wyrazistego charakteru.

Naturalne motywy

Zielone elementy przypominają prowansalskie wzgórza winnic. Mieszkanie zaaranżowano z dbałością o każdy detal – motywy związane z naturą rewelacyjnie oddają ducha francuskiej Prowansji. Duża sofa Deluxe firmy Wersal doskonale wkomponowuje się w salon. W pokoju dziennym swoje miejsce znalazła też praktyczna komoda Cannet oraz prosty i zgrabny stolik kawowy Cassala od Halmar Meble.

Lokalizacja

Budynek 5 piętrowy, 2-klatkowy (każda klatka z windą). Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę. Firma Budnex znana jest z budowy funkcjonalnych mieszkań, dlatego na tej inwestycji stworzyliśmy lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych. Dzięki temu klient otrzyma mieszkanie, w którym będzie czuł się komfortowo.