Mieszkanie w stylu nowoczesnym

Zielona Góra, ul. Obywatelska

Nutka elegancji

Ponadczasowy, praktyczny i elegancko – styl, który pozostaje modny nawet urządzony w nowoczesne technologie. Idealnie sprawdzi nam się w miejskich mieszkaniach, w których

Dodatki tworzą klimat i charakter wnętrza

Styl nowoczesny to elegancki trend, połączenie klasyki troszkę „przesadzonej” w detalach, miękkich materiałów obiciowych oraz kryształowych i srebrnych dodatków. Wystarczy umiejętnie połączyć elementy dostępnych materiałów do bardziej wyszukanych takich jak lampy, lustra w pięknych ramach, świeczniki. Takie wnętrza są dedykowane osobom, które nie boja się zmian, lubią eksperymentować we własnych mieszkaniach.

Uwielbiamy światło

W stylu Nowojorskim nie może zabraknąć światła, luster oraz lamp w klasycznym stylu. Idealnym połączeń będą niklowane elementy, które są kwintesencją stylu nowoczesnym w towarzystwie transparentnych blatów z grubego szkła. Dekoracje niklowane mogą występować w roli dodatków takich jak lampy, klamki czy uchwyty. W kolorach powinny dominować zdecydowane barwy, ale wnętrzom w stylu nowojorskim daleko do krzykliwych.

Lokalizacja

Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.