Mieszkanie w stylu glamour

Zielona Góra, ul. Zdrojowa

Pełne blasku

Trzypokojowe mieszkanie na ulicy Zdrojowej mieści się na wysokim parterze niskiego bloku. Mieszkanie urządzono w stylu glamour, który swój początek bierze w hollywoodzkim kinie lat 40. i 50. Nazwa stylu oznacza blask i przepych, dlatego we wnętrzu królują olśniewające i błyszczące dodatki. Jasne ściany doskonale komponują się z białymi meblami z kolekcji Kaspian, a kolorowe dodatki ożywiają mieszkanie i nadają mu wyjątkowego charakteru.

Przytulne i jasne

Stylistyka glamour uwielbia kontrasty, stąd niebanalne połączenia minimalistycznych krzeseł i stołu Signal z tapicerowanymi meblami wypoczynkowymi i barwnymi poduszkami. W mieszkaniu zamontowano wiele punktów świetlnych (lampy Black Red White Lapatio i kinkiety Black Red White Eufrat), dzięki czemu wnętrze jest bardzo przytulne i jasne.

Elegancka prostota

Dodatkowo duże, ozdobne lustra optycznie powiększają lokal, a złote i srebrne elementy wprowadzają nutkę luksusu. Sypialnię zaprojektowano tak, by koiła zmysły i pozwalała na spokojną regenerację. Łóżko Flores od producenta Wajnert wyróżnia się przepięknym pikowanym zagłówkiem charakterystycznym dla stylu glamour. Gotowe mieszkanie na osiedlu Zdrojowym mocno czerpie ze stylu glamour, stroniąc jednocześnie od nadmiernego przepychu, stawiając za to bardziej na elegancką prostotę, urokliwe dodatki i funkcjonalne rozwiązania.

Lokalizacja

3-piętrowy, kameralny budynek wielorodzinny przy ul. Zdrojowej. Unikatowy projekt stworzony przez nowoczesną firmę architektoniczną z Poznania, co gwarantuje nowatorskie rozwiązania oraz doskonałą funkcjonalność. Budynek wyposażony w cichobieżne windy, Inwestycja usytuowana w zacisznym miejscu Zielonej Góry, dobrze skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Bliskość CRS jest dodatkowym atutem. Lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych. Dzięki temu klient otrzyma mieszkanie, w którym będzie czuł się komfortowo.