Mieszkanie w pastelowych odcieniach Zielona Góra, ul. Obywatelska 45C/20

Radosne, przytulne i niebanalne

Takie jest mieszkanie w stylu pastelowym. We wnętrzu czuć beztroskę i sielski klimat. Nowoczesne bryły mebli, delikatne kolory ścian w połączeniu z pastelowymi elementami tworzą całość doskonałą. Punktem centralnym mieszkania jest promienny salon. Drewniane podłogi i betonowe panele na ścianie w trzech odcieniach szarości podkreślają naturalny i jednocześnie nowoczesny charakter pokoju, a pastelowe meble do salonu budują przytulną atmosferę. Niebieska sofa Vanessa Lux 3DL Black Red White oraz różowy fotel Amsterdam BRW ożywiają wnętrze i pozwalają się zrelaksować. Uroku dodaje szklana ława Priam Signal, mozaikowy dywan, barwne poduszki oraz wiszące lampy w kolorze kremowym, różowym i niebieskim. W mieszkaniu postawiono na prostotę i umiar w umeblowaniu, dlatego w salonie wykorzystano klasyczne białe meble z kolekcji Possi Light BRW (szafki wiszące i szafka RTV).

zielona-gora-nowoczesne-mieszkanie-03

Pełne naturalnego ciepła

Kącik jadalniany tworzy praktyczny biały stół Alher BRW i krzesła Dario Signal (dwa szare i dwa niebieskie). Gabinet zdobi tapeta w pionowe, biało-szare pasy, które optycznie powiększają pokój. Na jednej ze ścian zastosowano białe gipsowe płytki ceglane, a w pokoju ustawiono szarą sofę Cornet II Lux 3DL BRW, regał i biurko z kolekcji Ringo BRW oraz białe krzesło do gabinetu Alfio Signal. W sypialni króluje komfortowe turkusowe łóżko 160 Carlet Furton II BRW, a praktyczne ławy do sypialni Epi Signal ze szkła i transparentne krzesło Martin Signal budują wrażenie głębi i przestrzeni.
Pastelowe mieszkanie jest urocze, pełne naturalnego ciepła i delikatnie cukierkowe. Sielska stylistyka i przyjazne kolory niosą ukojenie i relaks po ciężkim dniu. Proste meble w białych odcieniach doskonale kontrastują z pastelowymi kolorami i tworzą idealnie wyważoną kompozycję. W mieszkaniu urządzonym w stylu pastelowym aż czuć łaskoczące po twarzy promienie słońca. Zaproś wiosnę do swojego życia i zamieszkaj w przyjaznym wnętrzu z niepowtarzalnym klimatem.

zielona-gora-nowoczesne-mieszkanie-02

LOKALIZACJA

Budynek 5 piętrowy, 2-klatkowy (każda klatka z windą). Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.
Firma Budnex znana jest z budowy funkcjonalnych mieszkań, dlatego na tej inwestycji stworzyliśmy lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych. Dzięki temu klient otrzyma mieszkanie, w którym będzie czuł się komfortowo.

Obywatelska 45C/20 – w pastelowych odcieniach

ul. Trasa Północna 3
65-001 Zielona Góra
tel. 607 548 446