3a
15
20
19

Mieszkanie w stylu Nowojorskim Zielona Góra, ul. Obywatelska 24

Poznaj życie Nowojorskie

Jeśli marzysz o wnętrzu utrzymanym w eleganckiej, ponadczasowej konwencji, to styl Nowojorski jest właśnie dla Ciebie. Dekoracje, szlachetne wykończenia, eleganckie materiały i ponadczasowe wzornictwo, to główne cechy tego mieszkania. My dobrze wiemy, że styl nowojorski to czarująca klasyka, która nigdy się nie zestarzeje!
Wielu designerów twierdzi, że stworzenie spójnej i gustownej aranżacji w duchu “New York classic” nie należy do najłatwiejszych, dlatego nasi dekoratorzy stanęli na głowie, aby jak najlepiej odwzorować ten styl.
O stylu nowojorskim można by pisać godzinami, my wolimy przedstawić Wam nasze efekty.

4a

Dodatki tworzą klimat i charakter wnętrza

Styl nowojorski to elegancki trend, połączenie klasyki troszkę „przesadzonej” w detalach, miękkich materiałów obiciowych oraz kryształowych i srebrnych dodatków. Wystarczy umiejętnie połączyć elementy dostępnych materiałów do bardziej wyszukanych takich jak lampy, lustra w pięknych ramach, świeczniki. Takie wnętrza są dedykowane osobom, które nie boja się zmian, lubią eksperymentować we własnych mieszkaniach.

15

Uwielbiamy światło

W stylu Nowojorskim nie może zabraknąć światła, luster oraz lamp w klasycznym stylu. Idealnym połączeń będa niklowane elementy, które są kwinesencją stylu Noworojorskiego w towarzystwie transparentnych blatów z grubego szkła. Dekoracje niklowane mogą występować w roli dodatków takich jak lampy, klamki czy uchwyty.W kolorach powinny dominować zdecydowane barwy, ale wnętrzom w stylu nowojorskim daleko do krzykliwych. 

16

LOKALIZACJA

Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.

Wykończenie wnętrza Meble, oświetlenie i dekoracje wykorzystane w aranżacji mieszkania dostępne są w Galerii Wnętrz WOMAG

rzut mieszkania

Obywatelska 24

3 POKOJE + BALKON / 5 PIĘTRO

POWIERZCHNIA 52.35m2
KORYTARZ 7.69 m2
ŁAZIENKA 1 3.89 m2
POKÓJ DZIENNY + ANEKS 20.11 m2
SYPIALNIA 1 10.33 m2
SYPIALNIA 2 10.33 m2
   
Cena