Mieszkanie w stylu industrialnym Zielona Góra, ul. Obywatelska

Minimalizm i prostota

Mieszkanie na ulicy Obywatelskiej urządzono w nawiązaniu do stylu industrialnego. Styl ten narodził się w XX-wiecznym Nowym Jorku, kiedy to budynki dawnych fabryk zaczęto adaptować na lokale mieszkalne. Styl industrialny stawia więc przede wszystkim na minimalizm i prostotę, stąd w mieszkaniu dominują białe meble z kolekcji Bari Black Red White.

Mieszkanie w stylu industrialnym

Nuta awangardy

Spokój i harmonię ożywiają dodatki. Kolorowy dywan oraz miękkie poduszki w różnych barwach wprowadzają nutkę szaleństwa, tak doskonale komponującą się ze stonowanymi kolorami pokoju. Idealny do rodzinnego wypoczynku jest narożnik Belle Ontario Wersal w neutralnym szarym odcieniu. W otwartej na salon jadalni świetnie sprawdzają się oryginalne krzesła Astor Signal oraz prosty stół Narvik Signal. Białe meble nawiązują do skandynawskiej czystości form i podkreślają naturalne piękno i prostotę. Doskonałym uzupełnieniem salonu jest praktyczny stolik Tablo TV Signal.

Mieszkanie w stylu industrialnym

Mieszkanie z charakterem

W sypialni króluje łóżko Malmo Signal i stolik nocny Neo Signal. Sypialnia w stylu boho przypomina nieco dżunglę. Kojąca zieleń w połączeniu z białymi meblami daje oszałamiający efekt. W pokoju młodzieżowym wzrok przyciąga sofa Malmo Wersal w zdecydowanym, niebieskim kolorze. Mozaikę typową dla stylu boho odnajdziemy chociażby w puchatym, intensywnie różowym dywanie i patchworkowym krześle Denis II Signal. Kuchnię urządzono w bardzo nowoczesnym i stonowanym guście. Elegancki i bardzo praktyczny zestaw Smooth Street Black Red White w szarym i czarnym kolorze sprawia, że kuchnia nabiera wyjątkowego charakteru. Białą łazienkę zdobi subtelna mozaika.

projekt mieszkania

Wyszukane rozwiązania

Kuchnię urządzono w bardzo nowoczesnym i stonowanym guście. Elegancki i bardzo praktyczny zestaw Smooth Street Black Red White w szarym i czarnym kolorze sprawia, że kuchnia nabiera wyjątkowego charakteru. Białą łazienkę zdobi subtelna mozaika.
Mieszkanie w stylu boho pasuje osobom ceniącym sobie wyszukane rozwiązania. To wnętrze dla ludzi nietuzinkowych, kreatywnych i jednocześnie lubiących proste i praktyczne formy. Mieszkanie jest bardzo przytulne i pełne pozytywnej energii.

Mieszkanie w stylu industrialnym

LOKALIZACJA

Budynek 5 piętrowy, 2-klatkowy (każda klatka z windą). Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.
Firma Budnex znana jest z budowy funkcjonalnych mieszkań, dlatego na tej inwestycji stworzyliśmy lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych. Dzięki temu klient otrzyma mieszkanie, w którym będzie czuł się komfortowo.

Mieszkanie w stylu industrialnym

ul. Trasa Północna 3
65-001 Zielona Góra
tel. 607 548 446