Mieszkanie w stylu glamour Zielona Góra, ul. Obywatelska 47B/16

obywatelska12 (10)
obywatelska12 (12)
obywatelska12 (9)
obywatelska12 (6)

Pełne blasku

Trzypokojowe mieszkanie na ulicy Obywatelskiej mieści się na piątym piętrze nowo wybudowanego budynku. Mieszkanie urządzono w stylu glamour, który swój początek bierze w hollywoodzkim kinie lat 40. i 50. Nazwa stylu oznacza blask i przepych, dlatego we wnętrzu królują olśniewające i błyszczące dodatki. Jasne ściany doskonale komponują się z białymi meblami z kolekcji BRW i Halmar, a kolorowe dodatki ożywiają mieszkanie i nadają mu wyjątkowego charakteru. 

obywatelska12 (18)

Przytulne i jasne

Stylistyka glamour uwielbia kontrasty, stąd niebanalne połączenia minimalistycznych krzeseł i stołu Signal z tapicerowanymi meblami wypoczynkowymi i barwnymi poduszkami. W mieszkaniu zamontowano wiele punktów świetlnych (lampy Black Red White Venus, Salva, Katerina), dzięki czemu wnętrze jest bardzo przytulne i jasne. 

obywatelska12 (11)

Elegancka prostota

Dodatkowo duże, ozdobne lustra optycznie powiększają lokal, a złote i srebrne elementy wprowadzają nutkę luksusu. Sypialnię zaprojektowano tak, by koiła zmysły i pozwalała na spokojną regenerację. Łóżko Flores od producenta Wajnert wyróżnia się przepięknym pikowanym zagłówkiem charakterystycznym dla stylu glamour.
Gotowe mieszkanie na osiedlu Zdrojowym mocno czerpie ze stylu glamour, stroniąc jednocześnie od nadmiernego przepychu, stawiając za to bardziej na elegancką prostotę, urokliwe dodatki i funkcjonalne rozwiązania.

obywatelska12 (12)

LOKALIZACJA

Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.

Wykończenie wnętrza Meble i oświetlenie dostępne w Galerii Wnętrz WOMAG

zielona-gora-obywatelska-d-2-16-sss

Obywatelska 2/16

3 POKOJE + BALKON / V PIĘTRO

 

POWIERZCHNIA 60.08 m2
KORYTARZ 8.29 m2
ŁAZIENKA 3.99 m2
POKÓJ DZIENNY + ANEKS 24.88 m2
POKÓJ 1 11.46 m2
POKÓJ 2 10.46 m2
Cena 6 500 zł/m2