Mieszkanie w stylu angielskim Zielona Góra, ul. Obywatelska 47a/5

7
15
12
9

Pełne blasku

Trzypokojowe mieszkanie z aneksem kuchennym na ulicy Obywatelskiej mieści się na pierwszym piętrze nowo wybudowanego budynku. Styl ten nawiązuje przede wszystkim do klimatu XIX-wiecznej wsi. Nasi projektanci starali się również nadać nowoczesności mieszkaniu – zauważyć to można w kuchni oraz łazience.  Dzięki temu mieszkanie stwarza domową, ciepłą atmosferę i jest romantyczne.

4

Pastele i biel

Kuchnia wiktoriańska stawia przede wszystkim na funkcjonalność zachowując przy tym elementy XIX wieku jak np. szklane witryny i dekoracyjność w rzeźbionych frontach mebli.
W kuchniach angielskich pojawią się również akcenty o barwach ciemnych np. drewniana podłoga lub czarne blaty, które ożywiają aranżację i podkreślają charakter wnętrza.

6

Elegancka prostota

W stylu angielskim dominują przede wszystkim kolory pastelowe z dodatkami bieli. Mieszkanie zostało przygotowane tak, aby zachować spójną harmonię, przy różnym wykorzystaniu wzorów oraz dekoracji.  Sypialnię zaprojektowano tak, by koiła zmysły i pozwalała na spokojną regenerację. Łóżko GLAME od producenta Wajnert wyróżnia się przepięknym wykończeniem charakterystycznym dla stylu angielskiego.
Gotowe mieszkanie na osiedlu Obywatelskim mocno czerpie ze stylu angielskiego, stroniąc jednocześnie od nadmiernego przepychu, stawiając za to bardziej na elegancką prostotę, urokliwe dodatki i funkcjonalne rozwiązania.

10

LOKALIZACJA

Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.

Wykończenie wnętrza Meble, oświetlenie i dekoracje wykorzystane w aranżacji mieszkania dostępne są w Galerii Wnętrz WOMAG

imgpsh_fullsize

Obywatelska 47a/5

3 POKOJE + BALKON / 1 PIĘTRO

POWIERZCHNIA 71.44 m2
KORYTARZ 11.35 m2
ŁAZIENKA 1 3.99 m2
ŁAZIENKA 2 4.07 m2
SYPIALNIA 10.62 m2
POKÓJ 1 8.30 m2
POKÓJ DZIENNY + ANEKS 33.11 m2
Cena