Mieszkania sprzedane

Mieszkanie w duńskim stylu hygge Zielona Góra, ulica Obywatelska 45F/18

Całe mieszkanie urządzono według starannie zaplanowanej koncepcji. Stonowane odcienie bieli i szarości fantastycznie komponują się z tętniącymi życiem dodatkami. Prostota i klasyka łączy się odważnymi rozwiązaniami i tworzy całość doskonałą w każdym detalu. W tym wnętrzu czuć szczęście i błogi nastrój duńskiej filozofii hygge.

mieszkanie-vintage-sprzedane

Mieszkanie w stylu vintage Zielona Góra, ulica Obywatelska 45D/13

Ukłon w kierunku tradycji i jednocześnie nowoczesne rozwiązania aranżacyjne – to wszystko znajdziemy w mieszkaniu urządzonym w stylu vintage. Nazwa stylu oznacza winobranie i szlachetne wino powstałe z owoców jednego sezonu. Mieszkanie w stylu vintage jest jak wino – z czasem nabiera coraz bardziej wyrazistego charakteru i nigdy się nie starzeje. To zdecydowanie wnętrze z duszą.

mieszkanie-retro-sprzedane

Mieszkanie w stylu retro Zielona Góra, ulica Obywatelska 45D/24

Styl retro nawiązuje do wzornictwa lat 60. i jednocześnie mocno czerpie z nowoczesności. Stąd mieszkanie w stylu retro stanowi połączenie sentymentalnego powrotu do przeszłości ze współczesnym minimalizmem i oryginalnym designem. Zimne tło w zestawieniu z żywymi, ciepłymi dodatkami tworzy duet doskonały. To wymarzone mieszkanie dla ludzi lubiących wyróżniać się z tłumu.

Pages: 1 2 3 4 5