obywatelska-45f-15-05

Otwarte Przestrzenie Zielona Góra, ulica Obywatelska

Styl nowoczesny ceni światło i otwarte przestrzenie. Aby wnętrze zyskało więcej powierzchni, proponujemy łączenie sąsiadujących pomieszczeń – salonu z kuchnią lub przedpokojem.  Dekoracji i dodatków powinno być jak najmniej. Funkcję dekoracyjną, w tego typu aranżacjach, przejmuje np. stylowy stolik kawowy, w nowoczesnym designie.

Mieszkanie w stylu modernistycznym

Czysta elegancja Zielona Góra, ulica Augustowska

Rozwoju współczesnej mody, designu i architektury opiera się na czystych barwach oraz prostych a jednocześnie eleganckich formach. Ograniczenie ilości mebli, dodatków i dekoracji sprawia, że nasze otoczenie jest jasne i czyste. Jednocześnie rzeczy, które uzupełniają nasze pomieszczenia, muszą być najwyższej jakości. Niewielka ilość mebli, dostosowanych rozmiarem do układu mieszkania zapewnia poczucie przestrzeni.

Z turkusowym akcentem Zielona Góra, ulica Obywatelska

W aranżacji salonu liczą się wszystkie detale, jednak najważniejszą rolę odgrywają wygodne meble. Dobrze dobrana sofa potrafi nadać wnętrzu nowy charakter. Wyróżniającym elementem może być wyjątkowy kolor albo niebanalny design. Turkusowa kanapa może z sukcesem połączyć oba te aspekty. Barwa turkusowa cieszy się ogromną popularnością od kilku sezonów, dlatego dostarcza wielu inspiracji, jeśli chodzi o aranżację salonu. Doskonale odnajduje się w nowoczesnych aranżacjach mieszkań. 

Mieszkania sprzedane

Pages: 1 2 3 4 5