zielona-gora-obywatelska-04

Styl modernistyczny Zielona Góra, ulica Obywatelska

Mieszkanie urządzone w stylu modernistycznym stanowi doskonałe połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Styl modernistyczny narodził się na początku XX wieku i pozostał modny do dziś. Salon jest miejscem idealnym do relaksu i spędzania czasu z bliskimi.

mieszkanie-styl-boho-13[1]

Mieszkanie w stylu boho Zielona Góra, ulica Obywatelska 45B/6

Mieszanka wzorów i kolorów dominuje w mieszkaniu w stylu boho. To styl inspirowany francuską bohemą XIX wieku. Charakteryzuje się frywolnym podejściem do życia i swobodą twórczą. Stąd też mieszkanie boho stawia na nietuzinkowe rozwiązania aranżacyjne. Główną zasadą stylu boho jest brak zasad – przy urządzaniu wnętrza obowiązuje pełna dowolność.

Kolorowe detale Zielona Góra, ulica Obywatelska

Podstawową paletę barw w stylu nowoczesnym stanowią biel, czerń, szarość i beż. Umiejętnie operując tymi kolorami oraz ich odcieniami, tworzymy wnętrza stonowane, przejrzyste, a przy tym dalekie od monotonii. Bazową paletę barwną uzupełniamy wyrazistszymi kolorami, ale tylko w detalach. Dużą popularnością cieszą się niebieskie, żółte i zielone akcenty w nowoczesnych wnętrzach. 

zielona-gora-obywatelska-kawalerka-02

Pages: 1 2 3 4 5