Mieszkania sprzedane

Czerp inspiracje z naszych realizacji

Prezentujemy Państwu nasze realizacje, które już znalazły szczęśliwych lokatorów. Ale gorąco zachęcamy do czerpania inspiracji z przygotowanych przez nas aranżacji. W naszej ofercie znajduje się wiele mieszkań, które dopiero będziemy projektować i urządzać. W takim przypadku klient może mieć bezpośredni wpływ na charakter i wygląd swojego przyszłego mieszkania. Jeśli, któraś z naszych aranżacji przypadła Państwu do gustu zapraszamy do kontaktu. Z chęcią zrealizujemy dla Państwa projekt w podobnym stylu. Już niedługo będziemy projektować nowe mieszkania od Firmy Budnex na ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze i na ulicy Odrzańskiej w Łężycy. Możemy również urządzić dla Państwa mieszkanie zakupione samodzielnie u innego dewelopera.

Styl włoski

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Wnętrze urządzone w stylu włoskim to doskonała równowaga między klasycznym i nieco surowym minimalizmem z urokliwymi i nastrojowymi dodatkami. Całość utrzymana jest w eleganckim tonie z nutą ciepłych i szlachetnych elementów. Włoskie mieszkanie to synonim harmonii, spójności i dobrego smaku z odrobiną luksusu.

Zobacz więcej

Styl industrialny

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Styl ten narodził się w XX-wiecznym Nowym Jorku, kiedy to budynki dawnych fabryk zaczęto adaptować na lokale mieszkalne. Styl industrialny stawia więc przede wszystkim na minimalizm i prostotę. Mieszkanie w stylu industrialnym idealnie przypasuje osobom z duszą artystyczną i kreatywnym zacięciem. Takie wnętrze spodoba się również tym, którym marzy się wielkomiejski szyk w domowym zaciszu.

Zobacz więcej

Styl rustykalny

Zielona Góra, ulica Zdrojowa

Styl rustykalny we wnętrzu wprowadza beztroską i bezpretensjonalną atmosferę. W takim mieszkaniu można poczuć sielski nastrój babcinego domu. Całość urządzono ze smakiem i w duchu nowoczesności. Prostota wzbogacona została wyrazistymi dodatkami, dzięki czemu uzyskano wnętrze pełne ciepła i swojskości. Zdecydowanie jest to miejsce, w którym chce się spędzać czas i nabierać sił na kolejny dzień.

Zobacz więcej
1 2 3 4 5