Mieszkania sprzedane

Czerp inspiracje z naszych realizacji

Prezentujemy Państwu nasze realizacje, które już znalazły szczęśliwych lokatorów. Ale gorąco zachęcamy do czerpania inspiracji z przygotowanych przez nas aranżacji. W naszej ofercie znajduje się wiele mieszkań, które dopiero będziemy projektować i urządzać. W takim przypadku klient może mieć bezpośredni wpływ na charakter i wygląd swojego przyszłego mieszkania. Jeśli, któraś z naszych aranżacji przypadła Państwu do gustu zapraszamy do kontaktu. Z chęcią zrealizujemy dla Państwa projekt w podobnym stylu. Już niedługo będziemy projektować nowe mieszkania od Firmy Budnex na ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze i na ulicy Odrzańskiej w Łężycy. Możemy również urządzić dla Państwa mieszkanie zakupione samodzielnie u innego dewelopera.

Styl hygge

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Całe mieszkanie urządzono według starannie zaplanowanej koncepcji. Stonowane odcienie bieli i szarości fantastycznie komponują się z tętniącymi życiem dodatkami. Prostota i klasyka łączy się odważnymi rozwiązaniami i tworzy całość doskonałą w każdym detalu. W tym wnętrzu czuć szczęście i błogi nastrój duńskiej filozofii hygge.

Zobacz więcej

Styl vintage

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Ukłon w kierunku tradycji i jednocześnie nowoczesne rozwiązania aranżacyjne – to wszystko znajdziemy w mieszkaniu urządzonym w stylu vintage. Nazwa stylu oznacza winobranie i szlachetne wino powstałe z owoców jednego sezonu. Mieszkanie w stylu vintage jest jak wino – z czasem nabiera coraz bardziej wyrazistego charakteru i nigdy się nie starzeje. To zdecydowanie wnętrze z duszą.

Zobacz więcej

Styl retro

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Styl retro nawiązuje do wzornictwa lat 60. i jednocześnie mocno czerpie z nowoczesności. Stąd mieszkanie w stylu retro stanowi połączenie sentymentalnego powrotu do przeszłości ze współczesnym minimalizmem i oryginalnym designem. Zimne tło w zestawieniu z żywymi, ciepłymi dodatkami tworzy duet doskonały. To wymarzone mieszkanie dla ludzi lubiących wyróżniać się z tłumu.

Zobacz więcej
1 2 3 4 5