Mieszkania sprzedane

Czerp inspiracje z naszych realizacji

Prezentujemy Państwu nasze realizacje, które już znalazły szczęśliwych lokatorów. Ale gorąco zachęcamy do czerpania inspiracji z przygotowanych przez nas aranżacji. W naszej ofercie znajduje się wiele mieszkań, które dopiero będziemy projektować i urządzać. W takim przypadku klient może mieć bezpośredni wpływ na charakter i wygląd swojego przyszłego mieszkania. Jeśli, któraś z naszych aranżacji przypadła Państwu do gustu zapraszamy do kontaktu. Z chęcią zrealizujemy dla Państwa projekt w podobnym stylu. Już niedługo będziemy projektować nowe mieszkania od Firmy Budnex na ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze i na ulicy Odrzańskiej w Łężycy. Możemy również urządzić dla Państwa mieszkanie zakupione samodzielnie u innego dewelopera.

Otwarte przestrzenie

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Styl nowoczesny ceni światło i otwarte przestrzenie. Aby wnętrze zyskało więcej powierzchni, proponujemy łączenie sąsiadujących pomieszczeń – salonu z kuchnią lub przedpokojem. Dekoracji i dodatków powinno być jak najmniej. Funkcję dekoracyjną, w tego typu aranżacjach, przejmuje np. stylowy stolik kawowy, w nowoczesnym designie.

Zobacz więcej

Czysta elegancja

Zielona Góra, ulica Augustowska

Rozwoju współczesnej mody, designu i architektury opiera się na czystych barwach oraz prostych a jednocześnie eleganckich formach. Ograniczenie ilości mebli, dodatków i dekoracji sprawia, że nasze otoczenie jest jasne i czyste. Jednocześnie rzeczy, które uzupełniają nasze pomieszczenia, muszą być najwyższej jakości. Niewielka ilość mebli, dostosowanych rozmiarem do układu mieszkania zapewnia poczucie przestrzeni.

Zobacz więcej

Z turkusowym akcentem

Zielona Góra, ulica Obywatelska

W aranżacji salonu liczą się wszystkie detale, jednak najważniejszą rolę odgrywają wygodne meble. Dobrze dobrana sofa potrafi nadać wnętrzu nowy charakter. Wyróżniającym elementem może być wyjątkowy kolor albo niebanalny design. Turkusowa kanapa może z sukcesem połączyć oba te aspekty. Barwa turkusowa cieszy się ogromną popularnością od kilku sezonów, dlatego dostarcza wielu inspiracji, jeśli chodzi o aranżację salonu. Doskonale odnajduje się w nowoczesnych aranżacjach mieszkań.

Zobacz więcej
1 2 3 4 5