Mieszkania sprzedane

Czerp inspiracje z naszych realizacji

Prezentujemy Państwu nasze realizacje, które już znalazły szczęśliwych lokatorów. Ale gorąco zachęcamy do czerpania inspiracji z przygotowanych przez nas aranżacji. W naszej ofercie znajduje się wiele mieszkań, które dopiero będziemy projektować i urządzać. W takim przypadku klient może mieć bezpośredni wpływ na charakter i wygląd swojego przyszłego mieszkania. Jeśli, któraś z naszych aranżacji przypadła Państwu do gustu zapraszamy do kontaktu. Z chęcią zrealizujemy dla Państwa projekt w podobnym stylu. Już niedługo będziemy projektować nowe mieszkania od Firmy Budnex na ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze i na ulicy Odrzańskiej w Łężycy. Możemy również urządzić dla Państwa mieszkanie zakupione samodzielnie u innego dewelopera.

Styl modernistyczny

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Mieszkanie urządzone w stylu modernistycznym stanowi doskonałe połączenie ponadczasowej klasyki z nowoczesnymi rozwiązaniami aranżacyjnymi. Styl modernistyczny narodził się na początku XX wieku i pozostał modny do dziś. Salon jest miejscem idealnym do relaksu i spędzania czasu z bliskimi.

Zobacz więcej

Styl boho

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Mieszanka wzorów i kolorów dominuje w mieszkaniu w stylu boho. To styl inspirowany francuską bohemą XIX wieku. Charakteryzuje się frywolnym podejściem do życia i swobodą twórczą. Stąd też mieszkanie boho stawia na nietuzinkowe rozwiązania aranżacyjne. Główną zasadą stylu boho jest brak zasad – przy urządzaniu wnętrza obowiązuje pełna dowolność.

Zobacz więcej

Kolorowe detale

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Podstawową paletę barw w stylu nowoczesnym stanowią biel, czerń, szarość i beż. Umiejętnie operując tymi kolorami oraz ich odcieniami, tworzymy wnętrza stonowane, przejrzyste, a przy tym dalekie od monotonii. Bazową paletę barwną uzupełniamy wyrazistszymi kolorami, ale tylko w detalach. Dużą popularnością cieszą się niebieskie, żółte i zielone akcenty w nowoczesnych wnętrzach.

Zobacz więcej
1 2 3 4 5