Mieszkania sprzedane

Czerp inspiracje z naszych realizacji

Prezentujemy Państwu nasze realizacje, które już znalazły szczęśliwych lokatorów. Ale gorąco zachęcamy do czerpania inspiracji z przygotowanych przez nas aranżacji. W naszej ofercie znajduje się wiele mieszkań, które dopiero będziemy projektować i urządzać. W takim przypadku klient może mieć bezpośredni wpływ na charakter i wygląd swojego przyszłego mieszkania. Jeśli, któraś z naszych aranżacji przypadła Państwu do gustu zapraszamy do kontaktu. Z chęcią zrealizujemy dla Państwa projekt w podobnym stylu. Już niedługo będziemy projektować nowe mieszkania od Firmy Budnex na ulicy Obywatelskiej w Zielonej Górze i na ulicy Odrzańskiej w Łężycy. Możemy również urządzić dla Państwa mieszkanie zakupione samodzielnie u innego dewelopera.

Styl śródziemnomorski

Zielona Góra, ulica Zdrojowa

Mieszkanie w stylu śródziemnomorskim jest ciepłe i słoneczne niczym wakacyjny kurort nad morzem. Wnętrze mocno czerpie inspiracje z kultury śródziemnomorskiej, zachowując jednocześnie umiar i dobry smak. To mieszkanie idealne dla osoby energicznej, optymistycznie nastawionej do świata i ceniącej sobie relaks w domowym zaciszu.

Zobacz więcej

Styl glamour

Zielona Góra, ulica Zdrojowa

Gotowe mieszkanie na osiedlu Zdrojowym mocno czerpie ze stylu glamour, stroniąc jednocześnie od nadmiernego przepychu, stawiając za to bardziej na elegancką prostotę i funkcjonalne rozwiązania. Nazwa stylu oznacza blask i przepych, dlatego we wnętrzu królują olśniewające i błyszczące dodatki.

Zobacz więcej

Styl skandynawski

Zielona Góra, ulica Obywatelska

Mieszkanie w nowoczesnym stylu z intensywnymi kolorami i meblami o wysokim połysku, które doskonale wzbogacają wnętrze o refleksy świetlne. Całość dopełniają elementy wystroju skandynawskiego, dzięki użyciu struktur drewna i kolorów ziemi. Kolor ścian został dobrany do kolorystyki mebli, podłóg i założonego stylu wnętrza. Wszystkie dekoracje i dodatki pochodzą z kolekcji Black Red White. Całość dopełnia energooszczędne oświetlenie led o barwie neutralnej.

Zobacz więcej
1 2 3 4 5