obywatelska49a15
obywatelska49a116
obywatelska49a114
obywatelska49a16

Mieszkanie w stylu Nowoczesnym Zielona Góra, ul. Obywatelska 49A/18

Nutka elegancji

Ponadczasowy, praktyczny i elegancko – styl, który pozostaje modny nawet urządzony w nowoczesne technologie. Idealnie sprawdzi nam się w miejskich mieszkaniach, w których

obywatelska49a15

Dodatki tworzą klimat i charakter wnętrza

Styl nowoczesny to elegancki trend, połączenie klasyki troszkę „przesadzonej” w detalach, miękkich materiałów obiciowych oraz kryształowych i srebrnych dodatków. Wystarczy umiejętnie połączyć elementy dostępnych materiałów do bardziej wyszukanych takich jak lampy, lustra w pięknych ramach, świeczniki. Takie wnętrza są dedykowane osobom, które nie boja się zmian, lubią eksperymentować we własnych mieszkaniach.

obywatelska49a18

Uwielbiamy światło

W stylu Nowojorskim nie może zabraknąć światła, luster oraz lamp w klasycznym stylu. Idealnym połączeń będą niklowane elementy, które są kwintesencją stylu nowoczesnym w towarzystwie transparentnych blatów z grubego szkła. Dekoracje niklowane mogą występować w roli dodatków takich jak lampy, klamki czy uchwyty. W kolorach powinny dominować zdecydowane barwy, ale wnętrzom w stylu nowojorskim daleko do krzykliwych. 

obywatelska49a17

LOKALIZACJA

Ulica Obywatelska usytuowana jest w zacisznym miejscu Zielonej Góry, które jest bardzo dobrze skomunikowane z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu. Obywatelska to inwestycja kierowana zarówno do młodych, aktywnych ludzi poszukujących mieszkania w pobliżu tętniącego życiem centrum miasta, jak również osób ceniących sobie komfort, bezpieczeństwo i nowoczesną estetykę.

Wykończenie wnętrza Meble, oświetlenie i dekoracje wykorzystane w aranżacji mieszkania dostępne są w Galerii Wnętrz WOMAG

.24 A1 01 _ Arkusz

Obywatelska 49a

3 POKOJE + BALKON / 5 PIĘTRO

POWIERZCHNIA 60.08m2
KORYTARZ 7.69 m2
ŁAZIENKA 3.80 m2
POKÓJ DZIENNY + ANEKS 20.11 m2
SYPIALNIA 1 10.33 m2
SYPIALNIA 2 10.33 m2
   
Cena 6350 zł/m2