Odpowiemy na Twoje każde pytanie

Współpraca z nami wygląda w następujący sposób:

 1. Pierwszy kontakt
  Na początek zapraszamy do naszego biura na spotkanie, w czasie którego odpowiemy na wszelkie dręczące pytania i podpowiemy, jakie rozwiązania okażą się najodpowiedniejsze dla potrzeb klienta. Podczas spotkania staramy się jak najlepiej poznać oczekiwania klienta i pomóc mu w wyborze projektu mieszkania.
 2. Podpisanie umowy
  Drugim etapem jest podsumowanie wcześniejszych ustaleń. Klient deklaruje zainteresowanie realizacją projektu i zostaje podpisana umowa przedwstępna. Właściwa umowa podpisywana jest po wykonaniu projektu aranżacyjnego.
 3. Spotkanie z projektantem
  Podczas spotkania z projektantem omawiane są szczegóły wykończenia mieszkania. Eksperckie rady projektanta są bardzo pomocne i pozwalają urządzić lokal tak, by spełnił oczekiwania klienta. Na podstawie rozmów z projektantem powstają pierwsze wizualizacje.
 4. Wybór produktów w naszej firmie
  Wybór konkretnych modeli mebli, podłóg czy drzwi to nie lada wyzwanie. Ogromny wybór może przytłaczać, dlatego przychodzimy z pomocą. W naszej firmie wspólnie przeglądamy katalogi z produktami i wybieramy najbardziej pasujące modele.
 5. Wybór produktów u naszych dostawców
  Nasza firma umożliwia wybór produktów bezpośrednio u współpracujących z nami dostawcami. Dzięki temu klient na żywo można zobaczyć produkt i zdecydować, czy to na pewno to, o czym marzy. Przez cały ten proces nasi specjaliści służą radą i pomocą.
 6. Zamknięcie projektu
  Projekt składa się z kilku elementów – wizualizacje pomieszczeń w lokalu, rysunki techniczne czy listy zakupowe z wybranymi produktami, ilościami itd. Taki szczegółowy plan sprawia, że klient jest doskonale poinformowany o postępach prac.
 7. Rozpoczęcie prac budowlanych
  Rozpoczynamy prace budowlane i jednocześnie realizujemy zakup wybranych wspólnie z klientem materiałów i produktów. Klient na bieżąco jest informowany o postępie prac.
 8. Odbiory wewnętrzne
  Przez cały proces budowlany i aranżacyjny nasi koordynatorzy czuwają nad projektem i kontrolują postęp prac. Po każdym etapie zapraszamy klienta na odbiór wewnętrzny.
 9. Sprzątanie
  Nasze mieszkania pod klucz są gotowe do wprowadzenia się, dlatego zanim oddajemy mieszkanie klientowi, najpierw starannie sprzątamy cały lokal. Grupa sprzątająca usuwa wszelkie zabrudzenia z mieszkania, myje okna itd. W momencie wręczenia kluczy klientowi – mieszkanie aż lśni z czystości.
 10. Odbiór mieszkania
  Gdy wszelkie prace budowlane, aranżacyjne, wykończeniowe i porządkowe zostają wykonane, wtedy umawiamy się na przekazanie mieszkania klientowi. W ustalonym terminie spotykamy się z nowym właścicielem lokalu, przekazujemy mu klucze do mieszkania, wszelkie instrukcje obsługi i gwarancje sprzętów. Klient może wprowadzić się tego samego dnia.