Dlaczego MY ?

WOMAG mieszkania oferuje kompleksowe usługi z gwarancją tak na prace i meble. Zapewniamy najwyższą jakość usług dla wymagającego klienta. Specjalizujemy się w wykańczaniu gotowych mieszkań pod klucz. Współpracujemy z ekspertami z branży budowlanej, aranżacyjnej i meblowej, przez co oferujemy produkt wypieszczony w najdrobniejszym elemencie.

Jakie korzyści płyną z wybrania oferty WOMAG mieszkania?

  • Komfort – lata doświadczeń nauczyły nas jak ten komfort Państwu zapewnić. Zrealizowaliśmy już dziesiątki projektów. Dlatego wiemy jak dobrać i ustawić meble by się Państwu mieszkało komfortowo.
  • Styl i piękno – tutaj również bardzo ważne jest doświadczenie wynikające z wielu lat naszej pracy. Przeglądnęliśmy tysiące katalogów, projektów, czy innej dokumentacji budowlanej, wiemy co się sprawdza a co nie…

Mówi się, że “stylu się nie da kupić…”, czy aby na pewno ? ;), U nas jak najbardziej, wystarczy spojrzeć na nasze realizacje. Mało tego, że da się go kupić, to jeszcze w bardzo rozsądnej cenie. Nasze projekty powstają przy współpracy wielu profesjonalnych projektantów wnętrz oraz specjalistów branży budowlanej!

  • Jakość – współpracujemy od lat ze sprawdzonymi ekspertami. W efekcie, nasze realizacje są “dopieszczone” w najdrobniejszym szczególe.
  • Spokój – nasza kompleksowość usług pozwala klientowi zagwarantować, że odpowiedzialność leży po naszej stronie. Zazwyczaj wykonawców, projektantów i doradców jest wielu. Wtedy, kiedy coś pójdzie “nie tak” to jeden obarcza winą drugiego. Bo kolor wyglądał inaczej w internecie. Bo nie wiedziałam/em, że to będzie takie duże, w sklepie wyglądało na mniejsze. Bo nie pomyśleliśmy, że nie będę miała/ł gdzie trzymać kołdry, poduszek i prześcieradeł. Bo nie przewidziałam/em, że mój kot ma pazurki i nie wybrałam/em mocniejszej tkaniny. Takich “pułapek” jest bez liku… My znamy każdą i pomożemy Państwu ich uniknąć :).
  • Czas – całościowe podejście pozwala oszczędzić naszym klientom “morze czasu”. Prawie każdy kto próbuje dziś wykończyć mieszkanie na własną rękę zazwyczaj “wykańcza” stan konta oraz siebie. Dzieje się tak, ponieważ dostępność profesjonalnych fachowców jest bardzo ograniczona i droga. Potencjalne błędy, których zazwyczaj jest bez liku, kosztują bardzo dużo. Nasze prace zawsze przebiegają z ustalonym grafikiem także będą Państwo dokładnie wiedzieli, kiedy się będzie można wprowadzić.
  • Oszczędzone pieniądze – ilość naszych realizacji pozwoliło wypracować bardzo wysokie rabaty u naszych dostawców tak materiałów jak i usług. Rabatami tymi dzielimy się z naszymi klientami zapewniając im niższą cenę. Cenę dużo niższą od cen materiałów i usług kupowanych osobno.
  • Oszczędzone pieniądze po raz drugi. Ściśle współpracujemy ze sklepami meblowymi WOMAG co pozwala nam wydać mniej pieniędzy na Państwa meble. Przy tak obszernych realizacjach oferujemy bardzo atrakcyjne rabaty. Meble możemy również dobrać z różnych przedziałów cenowych.
  • Pieniądze po raz trzeci. Naszą pracę wykonujemy zawsze “raz a dobrze”. Nie ma nieprzemyślanych decyzji, które później, zazwyczaj wiele kosztują.
  • Bezpieczeństwo – oferujemy 12 miesięczną gwarancję na wykonane przez nas prace wykończeniowe oraz 24 miesiące gwarancji na meble.
  • Elastyczność – jeżeli chodzi o mieszkania będące w realizacji, dostaną Państwo do dyspozycji konsultanta. Konsultant ten będzie dbał o to by przyszły wystrój i praktyczność dokładnie odpowiadały Państwa wymaganiom. Mogą Państwo posłużyć się każdą wcześniejszą naszą realizacją jako źródłem inspiracji 🙂 ! To samo dotyczy Państwa mieszkań, które chcieliby Państwo powierzyć nam do wykończenia, umeblowania i wyposażenia. W mieszkaniach już urządzonych, na sprzedaż, możemy wymienić meble, zgodnie z Państwa upodobaniami, na inne.

Nasza kompleksowa oferta to styl, komfort, zaoszczędzone pieniądze, czas oraz bezpieczeństwo !!! Zapraszamy do kontaktu, odpowiemy na każde Państwa pytanie !