PROJEKTANT KUCHNI POSZUKIWANY 

Masz głowę pełną pomysłów? Stawiasz na kreatywne i jednocześnie funkcjonalne rozwiązania? Cenisz sobie współpracę z profesjonalistami? Jeśli tak, to świetnie się składa, bo do naszego zgranego zespołu poszukujemy PROJEKTANTA KUCHNI. Gwarantujemy pracę pełną wyzwań przy ciekawych i angażujących projektach. Razem z nami możesz tworzyć piękne wnętrza.

Jesteś zainteresowany? Swoje zgłoszenie prześlij na maila  meble2@womagmeble.pl.

Masz pytania odnośnie oferty? Pytaj śmiało!

Zapraszamy do współpracy ARCHITEKTÓW I PROJEKTANTÓW WNĘTRZ

Poszukujemy do współpracy Kreatywnych Architektów i Dekoratorów Wnętrz, dla których projektowanie nowoczesnych mieszkań to pasja, której są oddani, troszcząc się o perfekcyjny efekt końcowy.

Współpraca z WOMAG mieszkania umożliwia tworzenie wyjątkowych, niebanalnych projektów, które z pewnością wzbogacą Państwa portfolio. Cenimy ciekawe pomysły, znajomość trendów i umiejętność efektywnego łączenia materiałów.
Nasze salony meblowe umożliwiają zapewnienie wsparcia każdemu projektantowi, który rozumie i akceptuje potrzebę tworzenia maksymalnie dopracowanych, pięknych i funkcjonalnych projektów.

Chcemy realizować śmiałe i nieszablonowe pomysły, tworząc wraz z Państwem wyjątkowe wnętrza.

Osoby zainteresowane współpracą wszelkie pytania, propozycje i sugestie mogą kierować pod adres: meble2@womagmeble.pl

Poszukujemy również

MONTAŻYSTÓW MEBLI KUCHENNYCH

 

Fachowców zainteresowanych współpracą w zakresie montażu mebli kuchennych robionych na wymiar prosimy o kontakt: meble2@womagmeble.pl