fbpx

Usługi Zobacz, co możemy Ci zaoferować

56a

Aranżacja mieszkania

WOMAG mieszkania oferuje również profesjonalną aranżację wnętrza. To świetna propozycja dla osób, które mają już swoje mieszkanie, ale potrzebują rady specjalisty w kwestii jego urządzenia. Po rozmowie z klientem i poznaniu jego potrzeb nasz projektant przygotuje projekt, który następnie nasza ekipa remontowa wprowadzi w życie. Podejmiemy się aranżacji mieszkania z rynku pierwotnego oraz wtórnego. Chętnie zaprojektujemy i urządzimy także dom.

Oferowana przez nas usługa pełnej aranżacji mieszkania to strzał w dziesiątkę dla ludzi posiadających własną nieruchomość, ale nie mających czasu, nerwów bądź pomysłu na wykończenie wnętrza. Dla naszych klientów zaaranżowaliśmy już dziesiątki mieszkań w różnych stylach. Stawiamy na najnowsze trendy, atrakcyjność, funkcjonalność, najwyższą jakość, ale przede wszystkim na zaspokojenie potrzeb klienta. Chcesz mieć stylowo i oryginalnie urządzone mieszkanie bez godzin spędzonych na planowaniu, wybieraniu mebli i jeżdżeniu po sklepach? Aranżacja mieszkania to opcja dla Ciebie.

6
2

Umeblowanie + sprzęt AGD

Wybieranie mebli kuchennych czy kanapy do salonu może solidnie zmęczyć i wywołać frustrację. Masz przed sobą konieczność umeblowania swojego mieszkania lub domu? Nie przejmuj się, tylko zgłoś się do nas. Jesteśmy specjalistami w kwestii aranżacji i umeblowania wnętrz, dlatego z przyjemnością wyręczymy Cię w tym trudnym zadaniu. Na podstawie Twoich oczekiwań i potrzeb dobierzemy idealne dla Ciebie meble i wysokiej klasy niezbędne sprzęty AGD. Współpracujemy z największym w województwie salonem meblowym – Galerią Wnętrz WOMAG – i tam zaopatrzymy się w stylowe  meble do każdego pomieszczenia.

Urządziliśmy już dziesiątki mieszkań a wieloletnie doświadczenie pozwala nam idealnie doradzać naszym klientom. Wiemy, jakie rozwiązania się sprawdzają w mieszkaniu, a jakie lepiej odpuścić. Wiemy, co jest modne, co funkcjonalne i co doskonale wkomponuje się w styl wnętrza. Wiemy też, jak urządzić pokój dla dziecka, jak gabinet do pracy, a jak sypialnię do relaksu. Zaufaj nam i ciesz się spokojem oraz pięknym mieszkaniem.

w5
image013

Gotowe mieszkanie na sprzedaż

Szukasz nowoczesnego mieszkania gotowego do wprowadzania się bez konieczności remontowania i umeblowania? Na naszych klientów czekają gotowe, całkowicie urządzone mieszkania w Zielonej Górze. To doskonała propozycja dla osób, które chcą jak najszybciej wprowadzić się do nowego mieszkania. W ramach usługi gotowego mieszkania klient kupuje lokal do zamieszkania od razu. Wnętrze urządzone jest z dbałością o każdy detal i według starannie przemyślanej koncepcji. Gotowe mieszkanie na sprzedaż to owoc wspólnej pracy naszych kreatywnych projektantów wnętrz z naszą doświadczoną i sprawdzoną ekipą wykończeniową.

W cenę mieszkania wchodzi pełne umeblowanie i sprzęt AGD. Kupno urządzonego mieszkania to ogromna oszczędność czasu i nerwów – klient może być o wszystko spokojny. Mieszkanie pod klucz pozwala zaoszczędzić również pieniądze, ponieważ dzięki wieloletniej współpracy z firmami budowlanymi i meblowymi możemy liczyć na duże zniżki. Gotowe mieszkania to idealna propozycja dla ludzi zabieganych i wymagających, które poszukują pięknego, stylowego i funkcjonalnego wnętrza.
17