Od fundamentów po kwiaty w wazonie... 🙂 Kompletnie urządzone mieszkanie od dewelopera.

Firma WOMAG mieszkania zajmuje się kompleksowym wykończeniem mieszkań „pod klucz”. Jesteśmy przedsiębiorstwem, dla którego bezpieczeństwo Inwestora jest najważniejsze. Dlatego nasza oferta powstaje w ścisłej współpracy z wieloma deweloperami na terenie zachodniej Polski.
Kupno własnego mieszkania to niezwykle ważna decyzja bez względu na to czy kupujemy mieszkanie na wynajem czy na własny użytek.
Należy wiedzieć jakich błędów nie popełniać. Trzeba dokładnie sprawdzić koszty utrzymania nieruchomości, wiedzieć jaką lokalizację wybrać i jaki rozkład mieszkania jest korzystny. Te pozornie proste decyzje, będą rzutowały na naszą inwestycję przez lata, dlatego warto skorzystać z rad specjalistów.
Jako lider wykończenia wnętrz „pod klucz” wiemy jaki układ mieszkania będzie odpowiedni, aby służył przez lata oraz doradzamy w znalezieniu odpowiedniej inwestycji. Dodatkowo oferujemy zmiany deweloperskie takie jak przesunięcia hydrauliczne w cenie pakietu. Pomagamy także w kredytowaniu całościowej wyceny pakietu dzięki czemu jako Inwestor możesz pozwolić sobie na więcej.
Posiadamy wiedzę, którą chętnie dzielimy się z naszymi klientami. Wykonaliśmy kompleksowe wykończenie mieszkań pod klucz dla różnych deweloperów.
Jeśli stoisz przed wyborem zakupu mieszkania i masz wątpliwości jaką inwestycję wybrać? Umów się na bezpłatną poradę podczas, której pomożemy Ci podjąć właściwe decyzje!