Czysta elegancja Zielona Góra, ul. Augustowska

Proste kształty

W salonie zastosowano meble z kolekcji OLAND  firmy Wajnert. Zastosowane materiały sprawiają, że meble są bardzo komfortowe. Narożnik i fotel zostały zaprojektowane w taki sposób, aby obie użyteczności mebla – wypoczynkowa i sypialna były jednakowo ważne. Proste kształty zostały podkreślone ozdobną lamówką.

Mimo, że styl OLANDA wywodzi się z chłodnej północy, to kolekcja uwodzi ciepłem i przytulnością.

Mieszkanie w stylu modernistycznym
Mieszkanie w stylu modernistycznym

Przestrzeń i powietrze

Zastosowanie mebli na drewnianych nogach, jak i tych wiszących na ścianie, pozwala na odkrycie pełnej kubatury pomieszczenia wzmagając efekt przestrzeni i powietrza.

Taki efekt dają meble z kolekcji Possi Light od Black Red White. Fronty o zaokrąglonych krawędziach, kompozycje modułów rozmieszczonych na ścianie, albo wręcz rozrzuconych, niczym składanka pamiątkowych zdjęć. Wszystko jest lekkie, jakby się unosiło w powietrzu.

Mieszkanie w stylu modernistycznym

Szykowna sypialnia 

Łóżko to najważniejszy mebel w naszych sypialniach. Spędzamy w nim aż 30% naszego życia. Nawet najładniejsze łóżko do sypialni musi być zarówno eleganckie, jak i wygodne. Dlatego w tym mieszkaniu postanowiliśmy zastosować łóżko tapicerowane firmy Wajnert, które łączy w sobie obie te rzeczy: elegancję i komfort wypoczynku.
Wygodne łóżko DALIA wyposażone jest w modernistycznie wyprofilowane wezgłowie, podkreślone jednym poziomym wciągiem. Obła linia skrzyni łóżka podkreśla jego szykowny charakter.
Całość dopełniają, pełne blasku, meble z kolekcji Roksana BRW.

3 POKOJE + BALKON / I PIĘTRO

POWIERZCHNIA 64.20 m2
KORYTARZ 9.86 m2
ŁAZIENKA 3.87 m2
POKÓJ 1 13.29 m2
POKÓJ 2 12.64 m2
SALON + ANEKS KUCHENNY 24.54 m2
BALKON  

LOKALIZACJA

3-piętrowy, kameralny budynek wielorodzinny przy ul. Zdrojowej. Unikatowy projekt stworzony przez nowoczesną firmę architektoniczną z Poznania, co gwarantuje nowatorskie rozwiązania oraz doskonałą funkcjonalność. Budynek wyposażony w cichobieżne windy,
Inwestycja usytuowana w zacisznym miejscu Zielonej Góry, dobrze skomunikowanym z pozostałymi częściami miasta. Można stąd szybko dostać się do centrum korzystając z dogodnych połączeń rozwiniętej sieci komunikacji miejskiej lub samochodu.
Bliskość CRS jest dodatkowym atutem. Lokale o przyjaznym rozkładzie pomieszczeń, bez zbędnej straty metrów kwadratowych. Dzięki temu klient otrzyma mieszkanie, w którym będzie czuł się komfortowo.

Augustowska 7-1

ul. Trasa Północna 3
65-001 Zielona Góra
tel. 607 548 446